Doc. MVDr. Michal Vlašín, Ph.D.

specialista v oboru ortopedie a chirurgie
Veterinární univerzitu v Brně jsem ukončil v roce 1992. Na univerzitě jsem přerušovaně působil do roku 2011.
Svoje PhD. studia jsem absolvoval na McMaster University Hamilton, Ontario v Kanadě, kde jsem strávil společně s rodinou bezmála 4 roky ( 1998 - 2002 ). Na VFU jsem pracoval jako asistent, odborný asistent, docent, zástupce přednosty a následně jako přednosta Kliniky chorob psů a koček a současně jako vedoucí Oddělení experimentální medicíny. Během svého působení na VFU jsem získával zkušenosti na mnoha prestižních zahraničních institucích.
Na Universitě v Utrechtu v Nizozemí jsem pobýval jeden měsíc, jako šefchirurg jsem působil jeden semestr na Veterinární fakultě Univerzity v Ljubljani ve Slovinsku. V rámci specializačního studia ECVS jsem střídavě působil na Veterinární fakultě Univerzity ve Vídni v Rakousku. Podílel jsem se na významných aktivitách na Ludwig-Maxmilian Universität v Mnichově v Německu. Rok jsem působil jako "visiting scientist" na Mayo Clinic Rochester, Minnesota v USA. 
Na klinice JAGGY pracuji od roku 2011 jako odborný konzultant pro chirurgii a ortopedii malých zvířat.
V roce 2014 jsem oficiálně ukončil residenturu alternativního programu evropské chirurgické veterinární specializace ( European College of Veterinary Surgeons - ECVS ) na univerzitě ve Vídni. 
Jsem aktivním členem několika oborových rad VFU Brno i LF MU Brno, asociací a spolků mezinárodního významu. Současně působím jako garant nebo spoluřešitel tuzemských i mezinárodních grantových projektů. Přednáším a publikuji doma i v zahraničí. 


V současné době je dlouhodobě v zahraničí.
Klinika Jaggy Brno

Upozornění: mapa omezení přístupu ke klinice zde

Komárovská 5
617 00 Brno

Telefon: +420 545 234 035

Po - Pá
9.00 - 17.00
Pohotovost
Po - Pá
17.00 - 9.00
So - Ne
Nonstop